Astro 320/T5 [010-01041-D1]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 973
 • Producent: Garmin
 • Dostępność: Dostępny
  Czas realizacji: 48 h
 • szt.
 • 2 890,00 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Najwyższej klasy system śledzenia psów sportowych

Zasięg wynoszący 14,5 km to wynik zastosowania stalowej anteny VHF zakładanej na obrożę T5 (zestaw zawiera także krótszą antenę dla mniejszych psów)

20% dłuższy czas działania baterii po sparowaniu zaktualizowanego urządzenia Astro 320 z obrożą DC 50. Dostępny jest także tryb ratunkowy z funkcją oszczędzania energii

Śledź jednocześnie do 10 psów (po nabyciu dodatkowych urządzeń T5 dla psów)

Nakładany odbiornik GPS/GLONASS o dużej czułości

Zaawansowane możliwości nawigacyjne dzięki opcjonalnym obrazom satelitarnym BirdsEye, mapom TOPO i nie tylko

Astro 320Wyjątkowy system śledzenia psów Astro 320 wskazuje pozycję psa i wyświetla ją na wyraźnym kolorowym wyświetlaczu, nawet wtedy, gdy psa nie widać ani nie słychać. System Astro oferuje funkcje, o których dodanie prosili myśliwi, takie jak zwiększony zasięg, dłuższy czas działania baterii, trwalsza antena, uproszczony interfejs użytkownika i niezbędne funkcje mapowania.

Śledź każdy ruch swojego psa

System Astro obejmuje ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320 oraz wytrzymałą obrożę T5 z nadajnikiem z pomarańczowym poliuretanowym paskiem (dodatkowe kolorowe paski do nabycia osobno). Obroża T5 jest wyposażona w nakładany odbiornik sygnałów satelitów GPS i GLONASS oraz w przeprojektowaną stalową antenę VHF. Przełączenie urządzenia w tryb ratunkowy powoduje obniżenie częstotliwości odświeżania, co z kolei pozwala wydłużyć czas działania baterii oraz czas pozostały na poszukiwanie zagubionego psa. Ponadto przydatna podczas prób polowych funkcja blokady obroży wykorzystująca czterocyfrowy numer PIN uniemożliwia innym osobom określanie pozycji psa, dając pewność, że urządzenie Astro jest wykorzystywane wyłącznie w celu odszukania psa, który zgubił się podczas zawodów.

Astro 320

Poznaj ulepszone urządzenie Astro

Intuicyjny i łatwy w obsłudze system Astro oferuje zupełnie nową jakość w zakresie śledzenia psów dzięki nowemu oprogramowaniu dla modelu 320 obsługującemu urządzenie DC 50 dla psa, a także dzięki nowym funkcjom, takim jak interfejs usprawnia wyświetlanie informacji poprzez umieszczenie pozycji psów, które wyszły poza bieżący widok mapy, na obrzeżach ekranu. Użytkownik może także określić, jaki fragment wykresu śladu każdego psa ma być wyświetlany lub też zupełnie wyłączyć funkcję wyświetlania wykresu, aby uniknąć nadmiaru danych na mapie.

Urządzenie Astro 320 — zgodne ze wszystkimi nadajnikami DC firmy Garmin — jest wyposażone w nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, zgodność z obrazami satelitarnymi BirdsEye (wymagana subskrypcja), alerty wibracyjne i 3-osiowy elektroniczny kompas.

Dzięki wytrzymałości i wodoszczelności system Astro 320 charakteryzuje znana i ceniona odporność na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę. Nie są one w stanie zagrozić temu urządzeniu podczas polowania.

Łatwa aktualizacja

Teraz jeszcze łatwiej można cieszyć się tym, co konieczne do polowania. Myśliwi mają możliwość wykupienia całego pakietu Astro, a w razie potrzeby także dowolnej liczby obroży T5. Model 320 jest zgodny ze wszystkimi obrożami z serii DC. Jednakże, urządzenie DC 50 jest jedynym z naszej oferty, które zapewnia takie funkcje, jak zdalne wydłużenie czasu działania baterii, w tym tryb ratunkowy oszczędzający energię. Dzięki udoskonaleniu polegającemu na wydłużeniu czasu działania baterii po zmianie częstotliwości aktualizacji na 5 sekund z baterii można korzystać przez 26 godzin. Ustawienie częstotliwości aktualizacji na 2 minuty w trybie ratunkowym umożliwia korzystanie z baterii przez 54 godziny, dzięki czemu użytkownik ma więcej czasu na odnalezienie zagubionego psa

Pobieraj dodatkowe mapy

Dzięki gniazdu kart pamięci microSD™ urządzenie Astro 320 umożliwia zakup i załadowanie map TOPO z poziomicami wskazującymi wysokość terenu lub mapy City Navigator NT® z funkcją dokładnej nawigacji po drogach. Astro 320 obsługuje także usługę BirdsEye Satellite Imagery (wymagana subskrypcja), która pozwala pobierać obrazy satelitarne i integrować je z własnymi mapami. Na mapach są przedstawione ważne elementy geograficzne znajdujące się w pobliżu, dzięki którym myśliwi mogą, na przykład, dowiedzieć się, że ich pies właśnie przekroczył koryto rzeki lub że zbliża się do niebezpiecznej drogi.

Ponadto urządzenie Astro 320 jest zgodne z darmowym oprogramowaniem Własne mapy Garmin, które przekształca mapy tradycyjne i elektroniczne do postaci, w której można je pobrać do urządzenia.

DC 50 Collar

Śledzenie psów na terenie o gęstej roślinności

Obroża DC 50 przesyła pozycję psa do ręcznego urządzenia nawigacyjnego co 5 sekund, dzięki czemu bieżąca pozycja psa jest zawsze widoczna na mapie w ręcznym urządzeniu, podobnie jak ślad przebytej przez niego drogi. Wystarczy przełączyć widok na stronę Dog Tracker (Śledzenie psa), aby wyświetlić kompas, który wskazuje lokalizację psa oraz pokazuje, czy pies biegnie, siedzi, wystawia zwierzynę lub zagania ją na drzewo.

Na stronie mapy może także zostać wyświetlony dokładny dystans przebyty przez każdego z psów. Użytkownik ma możliwość wyboru opcji automatycznego powiększania mapy, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne wyświetlanie pozycji wszystkich psów na wyświetlaczu. Natomiast pozycje psów, które za bardzo się oddaliły i nie mieszczą się na bieżącym powiększeniu, są oznaczane na krawędzi widoku, po stronie odpowiadającej kierunkowi, w którym się znajdują. Użytkownik ma także możliwość określenia, przez jaki czas na wyświetlaczu ma być widoczny dziennik śledzenia każdego z psów. Dziennik można także całkowicie wyłączyć, aby zwiększyć przejrzystość wyświetlanej mapy.

Urządzenie Astro jest wyposażone w bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS montowany na obroży, dzięki czemu pozycję psa można śledzić nawet w mocno zalesionych miejscach i głębokich kanionach. Urządzenie Astro umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14,5 km (9 mil) od urządzenia (w zależności od terenu). Informacje są przesyłane przez system na linii widzenia, więc najdalszy zasięg można uzyskać na płaskim terenie.

Zliczaj swoją sforę

Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu Astro za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna, jak również liczbę osobników ze stada wypłoszonych lub zabranych z danej lokalizacji. Urządzenie Astro umożliwia także oznaczanie innych specjalnych punktów, takich jak „Pojazd” i „Domek myśliwski”, dzięki czemu można z łatwością zapisywać lokalizacje tych punktów podczas każdego polowania. Urządzenie Astro oferuje także ikony punktów specjalnych, reprezentujące poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem.

Zaplanuj kolejną podróż

Zaplanuj swoją kolejną podróż z oprogramowaniem BaseCamp™ do przeglądania i porządkowania map, punktów, tras i śladów. To darmowe oprogramowanie do planowania podróży umożliwia także tworzenie przygód Garmin Adventures, które można udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości. W połączeniu z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye umożliwia ono przesyłanie nieograniczonej liczby zdjęć satelitarnych do urządzenia.

Użyj komputera jako stacji bazowej, pozwalającej śledzić psy

Zupełnie nowa funkcja BaseStation pozwala użyć laptopa (z zainstalowanym oprogramowaniem BaseCamp) jako terenowego centrum kontroli śledzenia wielu psów (wymagane dodatkowe obroże DC 50). Korzystaj z idealnego rozwiązania dla zespołów ratunkowych oraz zespołów poszukujących psów — wyświetlaj w czasie rzeczywistym dane z satelitów GPS/GLONASS ma większym ekranie komputera. Dzięki użyciu systemu GPS firmy Garmin możliwe jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze śledzenie psów, nawet na obszarach, na których nie jest dostępny Internet ani sygnały sieci komórkowych.

DC 50

 

 

Wyświetlanie dostosowywanych informacji o psie

Wyświetlanie dostosowywanych informacji o psie

Lokalizowanie najlepszego przyjaciela człowieka nigdy nie było prostsze. Urządzenie 320 umożliwia wyświetlanie zestawu informacji: imienia psa, jego kierunku poruszania się, dystansu i statusu, dzięki czemu nie trzeba opuszczać ekranu mapy, aby dowiedzieć się najważniejszych rzeczy.

Bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco

Twój pies porusza się po sporym obszarze, Ty jednak nie musisz tego robić. Skup się na kierunku podróży, wiedząc, gdzie jest Twój pies, nawet wtedy, gdy znajdzie się poza ekranem urządzenia.

Udostępniaj informacje o psach

Udostępniaj informacje o psach

Musisz udostępnić informacje o lokalizacji psa znajomemu? Nie ma problemu. Możesz bezprzewodowo wysyłać, odbierać i przesyłać między urządzeniami imię i identyfikator psa oraz częstotliwość aktualizacji jego pozycji. Urządzenie umożliwia jednoczesne śledzenie do 10 psów znajdujących się w odległości do 14 km (9 mil) od urządzenia (w zależności od terenu).

Rejestrowanie aktywności

Rejestrowanie aktywności

Skorzystaj z ulepszonego kalendarza urządzenia Astro do rejestrowania co i kiedy robiłeś. Urządzenie automatycznie łączy w wygodny sposób wszystkie oznaczone punkty i zarejestrowane ślady do dnia polowania, pozwalając na ich późniejsze przejrzenie i zaprezentowanie znajomym.

Pulpity

Pulpity

Urządzenie jest bardziej funkcjonalne dzięki większej liczbie pulpitów dostępnych z różnych ekranów. Wykres wysokości, współrzędne, strzałkę kompasu i wiele innych elementów można wyświetlić na dowolnej stronie w każdej chwili.

Ulepszony interfejs

Ulepszony interfejs

Duże i wyraziste urządzenie 320 wyświetla większe ikony i tekst, dzięki czemu można szybciej odnaleźć potrzebne informacje. Dodatkowo interfejs usprawnia wyświetlanie informacji poprzez umieszczenie pozycji psów, które wyszły poza bieżący widok mapy, na obrzeżach ekranu.

Zadbaj o swojego czworonoga

 • Odbiera sygnały satelitarne za pomocą funkcji wstępnego ustalania pozycji HotFix® oraz bardzo czułego odbiornika
 • Oferuje ulepszoną mapę bazową z danymi cyfrowego modelu terenu
 • Oferuje poprawione wsparcie techniczne dla map oraz dostęp do map TOPO, obrazów satelitarnych BirdsEye, własnych map Garmin, map City Navigator NT® i BlueChart® g2 i wielu innych produktów (do nabycia osobno)
 • Umożliwia dostosowanie długości śladu psa
 • Umożliwia szybkie powiększenie/pomniejszenie w celu odnalezienia psa
 • Śledzi 10 000 punktów informacji na psa, zapewniając aktualne dane podczas długich wypraw
 • Przechowuje wszystkie dane w powszechnie używanym formacie GPX
 • Funkcja blokady klawiatury zapobiega przypadkowemu naciśnięciu przycisków
 • Umożliwia szybkie przełączanie między profilami (polowanie, rekreacyjny, samochód, morski, geocaching, fitness itp.), dzięki czemu nic Cię nie ominie po zakończeniu polowania
 • Nowe, innowacyjne funkcje, takie jak poprawione możliwości rysowania map, alerty wibracyjne i 3-osiowy kompas elektroniczny
 • Charakteryzuje się cenioną odpornością na czynniki zewnętrzne: kurz, zabrudzenia, wilgoć i wodę
 • Miejsce schwytania zwierzyny można oznaczyć w urządzeniu za pomocą narzędzia Covey Counter™ jako specjalny punkt, zawierający dokładną lokalizację, porę dnia i wysokość, na jakiej została znaleziona zwierzyna
 • Zapisywanie innych „specjalnych” punktów, takich jak „Ciężarówka” lub „Domek myśliwski”, a także ikon punktów w miejscach, gdzie znajdują się poletka łowieckie, drzewostany i inne punkty związane z łowiectwem

 

Urządzenie Astro 320 można nabyć w pakiecie lub jako osobny odbiornik.

Astro 320/T5 Pakiet

 • Ręczne urządzenie nawigacyjne Astro 320
 • Obroża T5 z bezprzewodowym nadajnikiem
 • Etui
 • Zaczep na pasek
 • Standardowa antena długości 12,7 cm (5,0 cali) do urządzenia Astro
 • Antena długości 33 cm (13,0 cali) o dalekim zasięgu do urządzenia Astro
 • Standardowa antena długości 47 cm (18,5 cala) do obroży T5
 • Antena długości 57 cm (22,5 cala) o dalekim zasięgu do urządzenia T5
 • Kabel USB
 • Pojazd zasilacza
 • Ładowania uchwyt T5
 • Zasilacz sieciowy
 • Skrócony podręcznik użytkownika

Tylko ręczne urządzenia nawigacyjne

 • Astro 320
 • Standardowa antena długości 12,7 cm (5,0 cali)
 • Antena długości 33 cm (13,0 cali) o dużym zasięgu
 • Kabel USB
 • Zaczep na pasek
 • Skrócony podręcznik użytkownika

 

Własności fizyczne i działanie:

Wymiary urządzenia, szer. x wys. x gł. 6,1 x 16,0 x 3,6 cm (2,4 x 6,3 x 1,4 cala)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 3,6 x 5,5 cm (1,43 x 2,15 cala); przekątna 2,6 cala (6,6 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli
Typ wyświetlacza kolorowy (65 tys.), odblaskowo-przezroczysty ekran TFT
Waga 260,1 g (9,2 uncji) z bateriami
Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Czas działania baterii do 20 godz.
Wodoszczelny Tak (IPX7)
Pływający Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Interfejs USB

Mapy i pamięć:

Mapa bazowa Tak
Fabrycznie załadowane mapy nie
Możliwość dodawania map Tak
Wbudowana pamięć 1,7 GB
Możliwość używania kart z danymi karta microSD™ (do nabycia osobno)
Waypointy/ulubione/pozycje 2000
Trasy 200
Wykres śladu 10 000 punktów, 200 zapisanych tras

Funkcje i korzyści:

Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak (z opcjonalnymi mapami z szczegółowymi drogami)
Elektroniczny kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Ekran dotykowy Nie
Wysokościomierz barometryczny Tak
Aparat nie
Obsługa funkcji geocache Tak (wersja cyfrowa)
Zgodność z własnymi mapami Tak
Nawigacja do zdjęć (nawigacja na podstawie zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi) Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Tabele pływów Tak
Pomiar powierzchni Tak
Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak
Przesyłanie między urządzeniami (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym urządzeniom) Tak
Przeglądarka zdjęć Nie
Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) Tak
Dodatkowe

Zasięg: DC-40: 14,5 km (9 mil) (linia widzenia)

Zakres częstotliwości: MURS

Tryb wibracji: tak

Śledzi do 10 psów jednocześnie