Garmin Dash Cam 46 [010-02231-01]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 761
 • Producent: Garmin
 • Kod producenta: 010-02231-01
 • Dostępność: Zapytaj 42 630 46 11
 • szt.
 • 749,99 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue

Niewielka, dyskretna kamera samochodowa z szerokim polem widzenia o rozdzielczości 1080p HD

 • Szerokie pole widzenia 140 stopni pozwala rejestrować obraz w rozdzielczości 1080p HD
 • Automatyczne rejestrowanie i zapisywanie nagrań zdarzeń
 • Automatyczna synchronizacja kamery Dash Cam umożliwia sterowanie nagraniami i odtwarzanie ich z maksymalnie czterech kamer na smartfonie za pomocą aplikacji Garmin Drive
 • Sterowanie głosowe1 pozwala łatwo zapisać nagrane wideo lub zdjęcie, rozpocząć lub zatrzymać rejestrowanie dźwięku, a także włączyć lub zatrzymać nagrywanie Travelapse
 • Ostrzeżenia dla kierowców obejmują ostrzeżenia przed kolizją, o opuszczeniu pasa ruchu2 i ostrzeżenie o odblokowaniu ruchu drogowego dla poprawienia orientacji na drodze
 • Ostrzeżenia przed kamerami i fotoradarami na światłach3 mogą być aktualizowane tak często, jak chcesz

Sterowanie głosowe

Steruj kamerą samochodową za pomocą poleceń głosowych. Powiedz „OK Garmin”, aby zapisać nagranie wideo lub zdjęcie, rozpocząć lub zatrzymać rejestrowanie dźwięku, a także włączyć lub zatrzymać nagrywanie Travelapse.

Control with Your Voice

Łatwe rejestrowanie zdarzeń na drodze

Dzięki polu widzenia 140 stopni urządzenie pozwala uchwycić w kadrze otoczenie — w tym większość ruchu po bokach. Ponadto jest wyposażone w moduł GPS, dzięki czemu rejestruje dokładny czas i miejsce zdarzenia. Kamera nieustannie rejestruje nagrania w trybie pętli i zapisuje wszystkie zdarzenia, do jakich dojdzie. Odtwarzaj nagrania bezpośrednio na wyświetlaczu kamery lub przeglądaj je na telefonie za pomocą aplikacji Garmin Drive.

Capture the Scene

Funkcja automatycznej synchronizacji kamery

Bezprzewodowa synchronizacja kamery Dash Cam umożliwia podłączenie do czterech kamer samochodowych Garmin Dash Cam z przodu, z tyłu i po bokach pojazdu, co zapewnia praktycznie pełną ochronę w promieniu 360 stopni. Jeśli zapiszesz nagranie wideo w jednej kamerze samochodowej, zostanie ono również zapisane na pozostałych. Skorzystaj z aplikacji Garmin Drive w smartfonie, aby utworzyć nagranie wideo z dwóch dowolnych perspektyw jednocześnie (tzw. obraz w obrazie). Ułatwia to udostępnianie filmów znajomym, agencjom ubezpieczeniowym lub organom prawnym.

Dash Cam Auto Sync

Jazda z większą świadomością

Ostrzeżenia dla kierowców pozwalają śledzić ruchy pojazdów dookoła Ciebie. Ostrzeżenia przed kolizją, opuszczeniem pasa ruchu i o odblokowaniu ruchu drogowego pozwalają poprawić orientację na drodze. Otrzymuj ostrzeżenia przed kamerami i fotoradarami na światłach2 dzięki bezpłatnym aktualizacjom za pośrednictwem aplikacji Garmin Drive.

Drive with Increased Awareness
Drive with Increased Awareness

Podziel się wrażeniami z jazdy dzięki funkcji Travelapse

Funkcja Travelapse to łatwe i przyjemne rozwiązanie do rejestrowania i udostępniania przygód pozwalające zmienić wiele godzin jazdy w ciekawy, krótki film.

Share the Drive with Travelapse

Dodatkowa obsługa USB

Dołączony podwójny adapter zasilający USB umożliwia zasilanie kamery samochodowej i jednoczesne ładowanie telefonów i innych akcesoriów. W zestawie znajdują się również dwa przewody zasilające, umożliwiające doprowadzenie kabli górą (4 m) lub dołem (1,5 m).

Zabezpieczenie podczas postoju

Tryb parkowania monitoruje otoczenie pojazdu, gdy pojazd jest zaparkowany i silnik jest wyłączony. Tryb automatycznie rozpoczyna rejestrację po wykryciu ruchu (wymaga przewodu trybu parkowania, do nabycia osobno; doradzamy zlecenie instalacji wykwalifikowanemu specjaliście).

Zintegrowana łączność Bluetooth® i Wi-Fi®

Zintegrowana łączność Bluetooth i Wi-Fi ułatwia bezprzewodowe wyświetlanie, edytowanie i udostępnianie zarejestrowanych multimediów w aplikacji Garmin Drive.

1Funkcja sterowania głosowego jest dostępna w języku angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, niemieckim i szwedzkim.
2Określone warunki mogą powodować nieprawidłowe działanie funkcji ostrzegania. Więcej informacji na stronie Garmin.com/warnings.
3Funkcja ostrzegania o kamerach i fotoradarach na światłach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

Ogólne

Wymiary fizyczne Szer. × wys. × gł.: 5,62 × 4,05 × 2,14 cm
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. Przekątna 2,0 cala (5,1 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 320 x 240 pixels
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz LCD TFT QVGA
Masa 59,5 g
Bateria Bateria litowo-jonowa
Czas działania baterii Do 30 minut
Uchwyt magnetyczny  

Mapy i pamięć

Karty z danymi Obsługuje karty microSD o pojemności co najmniej 8 GB (wymagana karta klasy 10), do nabycia osobno

Camera Features

Wykrywanie zdarzeń (czujnik G)  
Rozdzielczość kamery 1080p
Pole widzenia 140 stopni
Sterowanie głosowe  
Szybkość klatek Do 30 kl./s
GPS speed and location info in video  
Dash Cam Auto Sync yes (up to 4 cameras)
Mobile app to review footage yes (Garmin Drive™ app)
Camera-assisted features for forward collision warnings, lane departure warnings, "Go" alert and Garmin Real Vision™  

 

W pudełku:

 • Garmin Dash Cam™ 46
 • Niskoprofilowy uchwyt magnetyczny
 • Przewody USB (4 m i 1,5 m)
 • Podwójna ładowarka USB
 • Documentation