Rejestrator NavRoad MyCAM HD NEXT

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 572
 • Producent: Navroad
 • Kod producenta: 5901597742371
 • Dostępność: Dostępny
  Czas realizacji: 48h
 • szt.
 • 149,00 zł
 • Oblicz

myCAM HD next

Rejestrator trasy, który zapewni doskonały obraz w niewygórowanej cenie. Nowoczesna obudowa o niewielkich rozmiarach pozwoli na łatwe schowanie urządzenia za lusterkiem, nie będzie też ograniczała pola widzenia. Solidna przyssawka utrzyma kamerę na szybie nawet w najbardziej nierównym terenie. Szerokie kąty widzenia oraz materiał wysokiej rozdzielczości (1920*1080) w trybie 30 klatek na sekundę, sprawią że na nagraniu widoczny będzie obraz nie tylko sprzed samej maski, ale także z poboczy i chodników.

Kluczowe cechy produktu

 • Nagrywanie w jakości HD
 • OmniVision
 • 1920 x 1080 @ 30 fps
 • Jasność f=2.0
 • Kąt widzenia 140 stopni
 • g-sensor
 • detektor ruchu
myCAM HD neXt napędzany jest wydajnym procesorem ST4580, który pozwala na rejestrowanie filmów w rozdzielczości Full HD (1920×1080) przy 30 klatkach na sekundę. Dzięki temu zarejestrowany obraz jest wyraźny i pozwala na wychwycenie nawet drobnych szczegółów, jak np. numer rejestracyjny samochodu przed nami.
Zastosowanie formatu zapisu H.264 znanego m.in. z płyt BluRay, sprawia, że nagranie cechuje najwyższa jakość oraz niewielki rozmiaru pliku, co pozwala na maksymalne wykorzystanie karty pamięci.


Wysokiej jakości układ optyczny OmniVision OV2710A wyposażony w szerokokątną soczewkę obiektywu gwarantuje optymalny kąt widzenia – sięgający 140°. Dzięki temu rejestrowany obraz obejmuje nie tylko to, co dzieje się bezpośrednio przed maską, ale także obraz po obu stronach samochodu. 5-stopniowy zoom cyfrowy pozwala na powiększanie zarejestrowanego obrazu w celu dokładniejszego przyjrzenia się szczegółom. Obiektyw charakteryzuje się jasnością f=2.0, co daje możliwość zapisu materiału filmowego również nocą.

Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie posiada wbudowany duży ekran o przekątnej 2,4’’.
Dzięki niemu bez problemu można podejrzeć nagrywany obraz, zmieniać ustawienia menu czy wreszcie przeglądać zapisane filmy.

NavRoad myCAM HD neXt został wyposażony w czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tej funkcji i nagrywania wyłącznie obrazu.
Dedykowany uchwyt pozwala na wygodne i stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie, a także jego szybką deinstalację, gdy chcemy przenieść urządzeni do innego pojazdu.

Kompaktowe wymiary NavRoad myCAM HD neXt zapewniają łatwość instalacji i komfort użytkowania. Rejestrator można ukryć za lusterkiem samochodowym, ale zamontowany również w innym miejscu nie ogranicza kierowcy pola widzenia. Elegancki wygląd i obudowa wykonana z trwałego polimeru zapewnią długą żywotność urządzenia.

Filmy mogą być zapisywane na karcie pamięci o pojemności do 64GB. Pozwala to na rejestrowanie  nawet kilkunastu godzin nagrań.
W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym. Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem. Istnieje również możliwość ręcznego zabezpieczenia wybranego przez nas nagrania.

Dodatkowo myCAM HD neXt posiada szereg udogodnień, które sprawiają, że urządzenie staje się praktycznym pomocnikiem podczas codziennego podróżowania naszym samochodem.
Detektor ruchu sprawia, że kamera zaczyna nagrywać obraz bezpośrednio po wykryciu ruchu przed soczewką obiektywu. Dzięki temu nie musimy pamiętać o włączaniu urządzenia gdy rozpoczynamy podróż. Funkcja ta oszczędza również miejsce na karcie pamięci, przerywając nagrywanie, podczas braku zmian obrazu przed obiektywem rejestratora.
Możliwość oznaczania daty i czasu nagrania ułatwi nam archiwizację nagrań oraz dochodzenie swoich praw w przypadku sytuacji spornych.

myCAM HD neXt zasilany jest przez wbudowane standardowe gniazdo miniUSB.  Dołączona ładowarka z kablem o długości 4 metrów pozwoli zasilić urządzenie nie tylko z gniazda zapalniczki o napięciu 12V, ale również o napięciu dwukrotnie wyższym (24V), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku kierowców samochodów ciężarowych. Zasilanie awaryjne w formie wbudowanego akumulatora pozwoli zapobiec utracie zapisanego materiału w sytuacji nagłej straty zasilania.

Procesor STK4580
Wyświetlacz 2,4'', 320x240 px
Funkcja aparatu Tak
Aparat 2 MPix (5MP z interpolacją)
Obiektyw Stałoogniskowy
Rozdzielczość 1920 x 1080 @ 30 fps / 1280 x 720 @ 30 fps
Matryca OV2720
Kąt widzenia 140 °
Jasność f=2.0
Rozszerzenie pamięci microSD/SDHC/SDXC do 64 GB (nie zalecamy używania kart marki SanDisk)
Bateria Wbudowana Li-Polymer/Li-Ion
Akcelerometr (G-Sensor) Tak
Głośnik Tak
Mikrofon Tak
Złącza miniUSB
Inne datownik, detekcja ruchu, nagrywanie w pętli, automatyczne rozpoczęcie nagrywania wraz z podłączeniem zasilania
Format zapisu plików AVI (H.264), JPG
Język Język polski / inne
Szerokość (mm) 63
Wysokość (mm) 72
Grubość (mm) 30
Waga (g) 54
Akcesoria w zestawie Ładowarka samochodowa (długość kabla: 4 metry), uchwyt na szybę, kabel miniUSB
Gwarancja 24 miesiące