Rejestrator NavRoad MyCAM HD Cube

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 683
 • Producent: Navroad
 • Kod producenta: 5901597742821
 • Dostępność: Dostępny
 • szt.
 • 199,00 zł
 • Oblicz

myCAM HD cube

Wydajny procesor, super jasny sensor optyczny SONY, 6-warstwowy szklany obiektyw o 155-stopniowym kącie widzenia i jakość nagrań Full HD w formacie H.264, w niewielkiej, estetycznej i nowoczesnej obudowie. Taki jest właśnie NavRoad myCAM HD cube.

Kluczowe cechy produktu

 • matryca SONY
 • 6-warstwowy szklany obiektyw
 • nagrywanie Full HD (H.264)
 • kompaktowe wymiary
 • przewód 4 metry
myCAM HD cube 1
Nowoczesny, wydajny procesor AIT8328, pozwala na rejestrowanie materiału filmowego w rozdzielczości Full HD (1080P) przy 30 klatkach na sekundę. Jednocześnie nagrany obraz jest wyraźny, a drobne szczegóły zachowane i czytelne.
Zastosowanie formatu zapisu H.264 znanego m.in. z płyt BluRay czy popularnych serwisów VOD, sprawia, że nagranie cechuje najwyższa jakość oraz niewielki rozmiaru pliku, co pozwala na optymalne wykorzystanie karty pamięci.
Układ optyczny doskonale znanej marki SONY, model IMX 323, wyposażony w 6-warstwową, szklaną soczewkę gwarantującą szeroki kąt widzenia na poziomie 155 stopni, pozwala zarejestrować więcej, niż rejestratory ze słabszymi obiektywami. Dzięki niemu na nagraniu zarejestruje się nie tylko obraz bezpośrednio sprzed maski naszego samochodu, ale także część pobocza czy chodnika.
Obiektyw charakteryzujący się wysoką jasnością (f=1.8), co w połączeniu z bardzo czułym sensorem SONY pozwala na rejestrowanie znacznie większej liczby detali w warunkach słabego oświetlenia. Daje to wyraźną przewagę nad urządzeniami konkurencyjnymi w podobnym przedziale cenowym.
myCAM HD cube 2
myCAM HD cube 3
Kompaktowe wymiary ułatwiają instalację w dowolnym miejscu na szybie. Rejestrator można ukryć za lusterkiem samochodowym, ale zamontowany również w innym miejscu nie ogranicza kierowcy pola widzenia.
Choć urządzenie jest niewielkie, a co za tym idzie zajmuje mało miejsca na szybie naszego samochodu, wyposażone jest w ekran LCD o przekątnej 2. cali, co w zupełności wystarczy na wygodną jego obsługę jak i podgląd nagranego materiału.
Rejestrator charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym wyglądem, a obudowa wykonana z trwałego polimeru zapewnią długą żywotność urządzenia.
Rejestrator został wyposażony w czuły mikrofon, który rejestruje wszystkie dźwięki dochodzące do wnętrza samochodu. Istnieje jednak możliwość wyłączenia tej funkcji i nagrywania wyłącznie obrazu.
Dedykowany uchwyt z przyssawką pozwala na wygodne i stabilne zainstalowanie rejestratora na szybie, a także jego szybki demontaż, gdy chcemy przenieść urządzenie do innego pojazdu.
myCAM HD cube 4
myCAM HD cube 5
Materiał może być rejestrowany na karcie pamięci o pojemności do 64GB. Pozwala to na zgromadzenie nawet kilkunastu godzin nagrań.
W przypadku zapełnienia karty pamięci, rejestrator automatycznie zacznie nadpisywać rejestrowany obraz na najstarszym materiale filmowym.
Dzięki wbudowanemu g-sensorowi w przypadku wykrycia przez urządzenie kolizji zarejestrowany obraz będzie automatycznie chroniony przed nadpisaniem. Istnieje również możliwość ręcznego zabezpieczenia wybranego przez nas nagrania.
Detektor ruchu sprawia, że kamera zaczyna nagrywać obraz bezpośrednio po wykryciu ruchu przed soczewką obiektywu. Dzięki temu nie musimy pamiętać o włączaniu urządzenia gdy rozpoczynamy podróż. Funkcja ta oszczędza również miejsce na karcie pamięci, przerywając nagrywanie, podczas braku zmian obrazu przed obiektywem rejestratora.
Kamera umożliwia korzystanie także z tzw. trybu parkingowego, w którym rejestrowanie uruchamianie jest po wykryciu wstrząsu przez akcelerometr (np. w sytuacji stłuczki na parkingu). Jeśli do urządzenia dostarczane jest napięcie, tryb ten działa nawet przy wyłączonym rejestratorze.
Możliwość oznaczania daty i czasu nagrania ułatwi nam archiwizację nagrań oraz dochodzenie swoich praw w przypadku sytuacji spornych.
myCAM HD cube 6
myCAM HD cube 7
Rejestrator zasilany jest przez wbudowane gniazdo microUSB.  Dołączona ładowarka samochodowa wyposażona w przewód o długości 4 metrów, pozwalający na estetyczny montaż kamery w samochodzie, pozwoli zasilić urządzenie nie tylko z gniazda zapalniczki o napięciu 12V, ale również o napięciu dwukrotnie wyższym (24V), co ma niebagatelne znaczenie w przypadku kierowców samochodów ciężarowych. Wbudowany akumulator zapobiegnie utracie zapisywanego materiału w sytuacji nagłej utraty zasilania.
Dane techniczne:
 
Procesor Mstar / AIT 8328
Wyświetlacz 2'', LCD, TFT
Funkcja aparatu Tak
Aparat -
Obiektyw Stałoogniskowy (6G)
Rozdzielczość 1920 x 1080 @ 30 fps
Matryca SONY IMX 323
Kąt widzenia 155°
Jasność f=1,8
Rozszerzenie pamięci microSD/SDHC/SDXC do 64 GB
Bateria Wbudowana Li-Polymer/Li-Ion
Akcelerometr (G-Sensor) Tak
Głośnik Tak
Mikrofon Tak
Złącza microUSB, karty microSD
Inne datownik, detekcja ruchu, nagrywanie w pętli, automatyczne rozpoczęcie nagrywania wraz z podłączeniem zasilania
Format zapisu plików MP4 (H.264), JPG
Język język polski / inne
Szerokość (mm) 63
Wysokość (mm) 72
Grubość (mm) 30
Waga (g) 54
Akcesoria w zestawie Uchwyt z przyssawką, ładowarka samochodowa (przewód 4 metry)
Gwarancja 24 miesiące